Drukuj

Sesje dziecięce

oferta2

 

 Dzieci tak szybko rosną i tak bardzo się zmieniają w pierwszych latach swojego życia. Zatrzymajmy w kadrze te najcenniejsze chwile, a będą one stanowiły ponadczasową pamiątkę. Sesje dziecięce dedykowane są dla Modeli do lat ...nastu.


 Najlepszym okresem na wykonanie kolejnej sesji jest wiek 6 - 12 m-cy. Dzieci zazwyczaj już siedzą, ale jeszcze nie uciekają z planu zdjęciowego i nie weszły jeszcze w okres buntu 2 - latków. Są wesołe,zachowują się bardzo naturalnie,  nie przeszkadzają im jeszcze czapeczki i opaski oraz uwielbiają, kiedy wsadzamy je do koszyczków czy kolorowych skrzyneczek. Jest to dla nich wspaniała zabawa. W trakcie takiej sesji można wykonać wiele ciekawych ujęć. 


Wspaniałą pamiątką są również sesje urodzinowe, które wykonujemy dzieciom już od pierwszych urodzin do lat ....nastu.

 

Sesja wykonywana jest w naszym Studio, które jest stworzone specjalnie pod potrzeby Najmłodszych. Jest wygodna kanapa, delikatny wystrój, relaksacyjna muzyka, mini bufet - wszystko po to, by mogli się czuć wyjątkowo zarówno Rodzice jak i Mali Modele.

Sesje dziecięce wykonujemy również w plenerze. 

 

Wszelkie przygotowania do sesji zależą od jej klimatu i koncepcji. Najlepiej widziane są rzeczy w stylu vintage, boho i retro. Kolory naturalne takie jak: beże, brązy, szarości, biele, jeans zawsze są świetnym wyborem. Szale, płaszczyki, kardigany, kapelusze, kaszkiety.

 Należy zabrać rzeczy, w których dzieci wyglądają inaczej niż zawsze. Bluzki bez emblematów i napisów.

 

 W przypadku ujęć rodzinnych, kolory dobieramy tak, by ze sobą współgrały.

Ze swojej strony zapewniamy dodatki dla Najmłodszych tj: czapeczki, ubranka i opaski.

 

 

Czas, jaki należy sobie zarezerwować na sesję dziecięcą to około 1 godziny. Jednak należy pamiętać, ze tu Mały Model lub Modelka dyktuje warunki i wszystko robione jest w jego tempie i pod jego potrzeby. W tej ofercie otrzymujecie najpiękniejsze ujęcia Waszego Maluszka oraz rodzinne emocje.  Dlatego, aby przedstawić historię rodziny w trakcie sesji wykonywane są także ujęcia z Rodzicami i Rodzeństwem.

 

Efektem sesji jest 10 - 15 najlepszych ujęć w wersji elektronicznej oraz drukowanej 15x21.

 

                                 Jeśli masz więcej pytań - zapytaj Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  ; 506 155 822